Balmain

Milujete okázalost, zlaté detaily, syté barvy a výrazné vzory? Oslovuje vás francouzský šarm? Pak právě pro vás je tu oblečení slavného módního domu Balmain. Jeho nápadité kolekce si díky svému půvabu a eleganci získaly přízeň fanoušků zejména v dámských řadách. Přinášejí kvalitu, luxus a odlesk slávy hollywoodských hvězd a slavných tváří pop music. Poznejte i vy kouzlo Balmain doplňků a oblečení.

Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu vlastnost typickou pro oblečení Balmain, byla by to ženskost. Bohatý styl a silueta zvýrazňující ženskou postavu provází tuto značku od jejího vzniku pod vedením legendárního Pierra Balmaina až dodnes. Důraz na elegantní linii je vlastní také pánské řadě Balmain.

 

V oblečení Balmain budete zářit

Ke znakům, které tvoří charakter oblečení Balmain, patří jen ty nejlepší materiály, 100% zvládnuté krejčovské řemeslo a dokonale promyšlený design. 

 

Slavnými prvky jsou:

- Zlato - medailony, knoflíky, nášivky, symboly a ornamenty zdobí oblečení i doplňky. 

- Erb jako stylotvorný prvek doplňující kabelky, trička, saka, blůzy a všechny ostatní produkty značky. 

- K dekorativním detailům, jichž se Balmain rozhodně nebojí, patří střapce a třásně

 

Vedle oblečení a večerních šatů stojí produkce Balmain také na módních doplňcích.

 

Značka s bohatou historií

Když Pierre Balmain zakládal v poválečném období 1945 módní dům, ještě nevěděl, kolik slávy mu jeho podnik jednou vynese. Inspirací se pro něj stala snaha vytvořit kontrast k válečné užitkové jednoduchosti a vrátit módě zábavnost a ozdobnou funkci. 

Proto se do módních návrhů dostaly superženské detaily: vyšívané látky, výrazné barvy, lesk a zdobnost, bohaté široké sukně, zvýrazněný úzký pas. Šaty si okamžitě oblíbily hollywoodské hvězdy a tváře evropské smetánky.

Současný kreativní ředitel Olivier Rousteing navazuje na toto dědictví, ale vnesl do něj svěží inspiraci životním stylem současné generace nositelů: praktičnost, pohodlí, propojení každodenních činností s hudbou. Stále vidíme okázalost, ale v moderním provedení, které členové tzv. Balmain Army milují.

 

Doplňky Balmain, bez kterých nemůžete být

Jedním z nejoblíbenějších doplňků je kabelka Bbuzz. Zdobí ji kožené třásně, známé logo B s dvojitou svislou čarou, metalické nýty, prošívání, nápisy. Díky bohatému výběru barev a způsobů zdobení je vhodné pro všechny dynamické osobnosti.

Velkou roli mezi Balmain doplňky hrají také sluneční brýle. Trendové modely budou skvělým doplňkem i funkční ochranou zraku. Víte, jak je vybírat?

 

Jak vybírat sluneční brýle Balmain:

Dle ochranného faktoru. Minimální je UV filtr 400, dále se dělí do kategorií: nejsilnější kategorie 4 se hodí na hory a k moři, kategorie 1 a 0 slouží jako doplněk pro dny, kdy slunce příliš nesvítí.

Dle tónování skel. Hnědá a oranžová barva zvyšuje kontrast, žlutá zlepšuje vidění a hodí se na sport, zelená chrání oči citlivé na světlo, šedá zachová původní barvy. Stupňovité tónování pak umožňuje využít brýle v měnících se podmínkách.

Dle tvaru obličeje. Oválný snese všechny tvary obrouček, pro kulatý volte tenčí obroučky a užší tvary, pro hranatý obličej se hodí oválné nebo kulaté brýle, tvary vyhladí i brýle bez obrouček.  Pro úzký obličej se hodí menší brýle. Velké modely si vyberete pro větší obličej nebo pokud chcete přitáhnout pozornost.

 

Tipy na žhavé kousky Balmain

Pro muže a ženy je v nabídce značky Balman kompletní spektrum oblečení i doplňků. Mezi typické kousky patří:

- dámské sako s výraznými knoflíky

- úzká pouzdrová propínací sukně

- overal se zavinovacím límcem

- pro pány tričko s nápisem 

- roztrhané džíny, které nemohou chybět v nabídce žádné značky

- postavu zvýrazňující pánské sako 

To vše v typickém zářivém Balmain stylu, který si nespletete.