Hoďte se do gala s oblečením od TOP světových značek

Doplňte si sbírku svého elegantního oblečení s kousky od těch nejprestižnějších značek na trhu. Řeč bude o luxusních brandech včetně Harmont & Blaine, Versace Jeans, Armani Jeans a Michael Kors, u kterých vám představíme ty nejprodávanější oblečky a doplňky.

Konference, pracovní pohovory, divadla nebo jiné společenské události – pro tyto všechny příležitosti je klíčové mít v šatníku něco formálnějšího a elegantnějšího, a to nejlépe po celý rok. A v takových situacích je dobré vědět, kam pro vhodné společenské oblečení chodit.

Zatímco se na trhu vyskytuje mnoho luxusních značek, které se zaměřují více na casual módu, existují naopak i brandy, které elegantním oblečením a doplňky jenom překypují. Dnes budeme mít tu čest představit vám 4 světové značky, které vám pomohou dát se do gala raz dva.

Harmont & Blaine a vzletná elegance

Fancy oblečení a maximální kvalitu nabízí italská značka Harmont & Blaine, která se pyšní dlouholetou tradicí již od roku 1995. Do podvědomí veřejnosti se dostala nejen díky výše zmíněné kvalitě, ale také díky svému nadčasovému a sofistikovaném designu, kterého si zákazníci velmi cení. Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na ikonické logo jezevčíka, které je odvozeno z historického příběhu o vévodovi z Harmontu.

Za touto značkou stojí talentovaná Italka Marianna Cimini, která má za sebou i řadu ocenění včetně Italian Fashion Award nebo „Vogue Talent“. Tyto ceny si zasloužila zejména díky neuvěřitelně propracovaným detailům, které u některých modelů připomínají až umělecká díla.

Pánské i dámské oblečení Harmont & Blaine slouží jako skvělý příklad vkusu a vytříbenosti, se kterým na společenských událostech zazáříte. Pánové si oblíbí elegantní svetry z vlny a kašmíru nebo luxusní košile z pravé bavlny. Velkým hitem jsou také stylové bundy z čistého hedvábí stejně jako stylová saka. Dámy si zase zamilují půvabné kabelky v různých barevných alternativách i roztomilé šaty či sukně s jemným pastelovým nádechem.

Armani Jeans a nápaditý styl

Není nikdo, kdo by ještě neslyšel o slavném Giorgio Armani. Tato italská módní ikona patří bezesporu k těm nejuznávanějším a nejopěvovanějším návrhářům 20. i 21. století. Jeho talent vynesl značku Armani až na vrchol pyramidy značek, odkud svým zákazníkům nabízí to nejprestižnější a nejkvalitnější oblečení společně s doplňky.

Jeho vliv se projevil u dalších linií jako je například oblíbená Armani Jeans, jež patří k cenově dostupnějšímu oblečení. Nebuďte však na omylu, nejedná se pouze u značku džínů, ale o širokou škálu elegantního oblečení a doplňků, které má punc Armaniho luxusu.

Pokud tedy hledáte kousky formálního rázu, u Armani Jeans hravě najdete. Za zmínění stojí hlavně pánské a dámské doplňky včetně kabelek, pásků a tašek, které se vyznačují atraktivním designovým provedením a využitím oblíbené kůže, která pozvedá úroveň doplňků na vyšší estetickou úroveň. Při jakýchkoliv společenských akcích a pracovních meetingách vám doplňky Armani Jeans dopomohou k vylepšené image.

Versace Jeans a lehká extravagance

Itálie je vnímaná jako taková „mekka“ módy, neboť ty nejproslulejší značky mají velmi často právě italské kořeny. Proto vás nejspíše nepřekvapí, že i třetí doporučení letí k další italské ikoně v podobě Versace. Za její slávou stojí nadaný Gianni Versace, u kterého se láska k módě projevila již v jeho 11 letech, kdy navrhl své první dámské šaty.

Od založení businessu v roce 1978 se značka Versace rozrostla o další doplňující podznačky, mezi které patří i populární Versace Jeans. Její kolekce se nese v duchu originality a unikátních designů, což ji odlišuje například od více konzervativní značky Harmont & Blaine. I přes výraznější vzhled a nápaditější motivy se však oblečení Versace Jeans do společnosti hodí opravdu skvěle.

Elegantní oblečení zde zaujme především dámy, které mají rádi dávku extravagance navíc. Za povšimnutí stojí hlavně fascinující dámské halenky, košile a šaty, na kterých se velmi často objevují přírodní motivy se zlatými detaily. Velmi dobře k tomuto outfitu jdou rovněž Versace Jeans kabelky, jež jsou navrženy tak, aby ke kouskům ze stejné kolekce pěkně ladily.

Michael Kors a luxusní design

Poslední světová značka, na kterou jistě nesmíme zapomenout, je hvězdný Michael Kors. Jedná se totiž o první americký brand, který si dokázal podmanit evropská přehlídková mola a získat velký věhlas na dalším kontinentě. Slávu mu vynesla už jeho první kolekce v roce 1981, která byla prezentována pro velké módní domy jako Bloomingdales, Neiman Marcus nebo Saks Fifth Avenue.

Elegance a vkus kolekcí Michael Kors se zalíbily i řadě známých osobností jako například zpěvačce Jennifer Lopez, modelce Heidi nebo herečce Rachel McAdams. Jeho modely jsme tak mohli spatřit téměř při každé slavnostní příležitosti na červeném koberci. Nabízené kolekce Michael Kors však našly oblibu i u běžných zákazníků, a to díky nadčasovému designu a precizním zpracování.

Přestože Michael Kors vyrábí líbivé oblečení, na společenské události se perfektně hodí právě jeho doplňky. Pozornost pánů upoutají zejména luxusní hodinky, které jsou z velké části charakterizovány minerálním sklíčkem, ocelovým řemínkem a římskými číslicemi. Srdce dam si zase hravě získají exkluzivní kabelky, které jsou dekorovány pravou kůží a unikátním zlatým logem MK.

Pokud i vy hledáte vkusné a elegantní kousky pro formální události, podívejte se na náš e-shop Gatio, kde najdete exkluzivní kousky z minulých kolekcí!