Je libo trochu extravagance? Seznamte se s kultovním stylem značky Philipp Plein

Výrazné potisky, pozlátko a nečekaná spojení, to je móda podle německého návrháře Philippa Pleina. Pokud jste rádi vidět a máte v sobě kus rebela, jeho věci musíte mít. Seznamte se s touto svéráznou značkou pro všechny, kteří považují módu za hru a život za skvělou příležitost k zábavě.

Rockové vibrace obohacené o třpytivé kamínky a šokující gejzíry jasných barev, džíny, kůže, motorky, tetování… Oblečení Philipp Plein rozhodně není pro slabé povahy. Pokud se chcete schovat v davu, musíte sáhnout po jiné značce, protože tahle vám to nedovolí.

Kdo je Philipp Plein

Tento německý návrhář vylétl k úspěchu jako kometa. Začínal s luxusními psími pelíšky, posléze se přeorientoval na interiérový design. Už v té době bylo jasné, že tady se chystá něco velkého. Postupně začal ze zbytků luxusních kůží vytvářet kabelky a k originální oděvní značce nebylo daleko. 

Rok 2008 byl svědkem kolekce “Heavy metal” a svět módy se zatřásl. Poprvé jsme mohli vidět metalové motivy na módním molu. Ikonickým kouskem se staly army bundy ozdobené krystaly Swarovski. Téma třpytivých lebek bylo povýšeno na poznávací znamení nejen této zlomové kolekce, ale i celé značky.

Lesk a třpyt je pro ni natolik typický, že designér dokonce sám sebe označuje za krále pozlátka. S tím souvisí bombastické módní přehlídky a Pleinův okázalý životní styl. Jako by jeho modely měly lidem předat ten vzrušující pocit úspěchu a luxusního života.

Oblečení pro ty, kdo chtějí být vidět

Máte-li pocit, že třpyt a zářivé barvy do pánské módy nepatří, pánské Philipp Plein tričko s duhovou lebkou nebo osázené třpytivými nýtky vás důrazně vyvede z omylu. 

K němu umělecky roztrhané značkové džíny a hustě ocvočkovaný křivák nebo fosforovými cákanci ozdobený bomber a můžete si být jisti, že budete vidět.

Specifickou součástí nabídky jsou také skvěle střižená pánská saka. Lesklý barevný potisk, třpytivé klopy, motorkářské detaily na rukávech, lebky nebo i jen zářivě barevná podšívka udělají i z obyčejného saka jedinečný zážitek.

Překvapením mohou být elegantní obleky, hned v jejich sousedství se však skví oblek, který má místo klasických kalhot tepláky. V podobném stylu boření módních hranic a úspěšného balancování na hranici kýče se nese zbytek pánských kolekcí i nápaditých linií pro ženy.

V nabídce samozřejmě nemohou chybět ani značkové Philipp Plein boty, které vyniknou samostatně i v kombinaci s dalšími věcmi této značky. Jak můžete očekávat, nýty, cvočky, kamínky a lebky najdete také na teniskách, chelsea, motorkářských i pracovních botách, ba dokonce i na elegantních mokasínách.

Většinu oblečení Philipp Plein si nejspíš nevezmete na formální pracovní schůzku nebo do Národního divadla. Naopak v něm vyniknete na party, v baru, na filmovém festivalu nebo na promenádě. 

Oblíbenec celebrit

Třpytky, flitry, krystaly a zářivé barvy v nečekané dekonstruující kombinaci s černou barvou, kůží, motivy lebek, plamenů, rockových kytar či motorek jsou maximálně efektní. Výrazný a nenapodobitelný styl k této značce zákonitě přitáhl pozornost celebrit: rapperů, modelek a muzikantů, kteří mají rádi extravaganci a luxusní značky. Není proto divu, že se Philipp Plein již od prvních sezón řadí mezi nejvíce ceněné módní brandy.

Patří také k těm, kde si za jedinečný styl zaplatíte. Vyšší ceny pomůže vyvážit Philipp Plein outlet, kde nakoupíte podstatně výhodněji. Vzhledem k jednoznačnému módnímu stylu se jedná o nadčasovou investici, u níž nemusíte řešit, jestli se jedná o letošní nebo loňskou kolekci. Z davu vás vytáhne každý jeden ultimátní kousek této inovativní a odvážné značky, kterou máte k dispozici i na Gatio.cz.