Městský batoh je hitem ulic. Poradíme vám, jak ho vybírat a nosit

Batoh je praktický módní doplněk, který plnou silou vtrhl i na pole módy. Slouží nejen na přenášení věcí, ale i jako plnohodnotná součást outfitu. Elegantní, studentské i sportovně laděné batohy městského stylu vám uvolní ruce a zajistí promyšlený vzhled, když víte, jak je nosit.

Bolavá záda a přetížené rameno z těžké kabelky se může snadno stát minulostí, když si pořídíte stylový batoh. Módní značky se předhánějí v unikátních modelech pro téměř každou příležitost. 

Dámské batohy nabízejí elegantní a jemné motivy, které s klidem vezmete i k šatům. Jsou útlejší, aby seděly na dámská ramena, a v mnoha estetických variacích. Batohy pro muže mohou být větší, často v jednoduchém designu, ale stejně tak různorodé.

Do batohu se vejde vše do práce i do školy 

Batoh a škola, to je nehynoucí spojení. Umožní nosit mnoho knih a dalších školních potřeb, v dnešní době nelze zapomínat ani na elektroniku, jako je tablet nebo notebook. Můžete si vybrat mezi klasickým zapínáním na zip, nebo moderním messenger typem. Do školy doporučujeme v každém případě batohy omyvatelné, z pevnějšího materiálu a s dostatečnou nosností. Batoh pro univerzitní studenty by měl být již také sofistikovaný a stylový. 

Batoh Tommy Hilfiger svým stylem na pomezí elegance a sportovního looku tuto potřebu naplňuje vrchovatě. Oblíbená je modro-bílo-červená barevná kombinace, stejně jako nadčasová černá. 

Pro kancelářské účely pak raději sáhněte po kvalitním koženém kousku v klasických liniích, který jen dodá eleganci vašemu celkovém vzezření. Ideálními barvami jsou černá, čokoládová, velbloudí. Přihrádka na spisy a na pracovní elektroniku je nezbytnou nutností. Zejména dámy ocení také modely, který umožní jednoduchým přepnutím popruhu změnit batoh v minutě na elegantní kabelku.

Veselý batůžek na romantickou schůzku

Pokud jdete na rande, kávu nebo se s kamarádkou brouzdat městskými ulicemi, můžete se, pokud jde o zavazadlo, vyřádit. Zajímavé vzory, jásavé barvy i designové potisky spolu s nepopiratelnou kvalitou nabízejí například batohy Calvin Klein. Vyberete si od dekoračních mini batůžků, přes sportovně laděné pohodové batohy k džínám, až po minimalistické elegantní modely pro jakékoliv prostředí. 

Top volbou je batoh ve stříbrné barvě, protože metalické odstíny stále frčí. Milovnice romantiky zase osloví květinový vzor. Batohoví labužníci si mohou pořídit hned několik nápadných designových kousků a střídat je podle příležitosti a chuti.

Sportovní styl vynikne i v ulicích

Na cestu do tělocvičny, na běžeckou trasu nebo i na vycházku do lesoparku zajisté oceníte sportovně laděný batůžek, který se hodí k legínám či sportovním kalhotám, ale i k džínám. Sportovní batohy Adidas vás okouzlí například holografickým efektem, svěžími barvami a samozřejmě i oblíbeným logem trojlístku nebo trojúhelníku s motivem tří proužků. Dodají vám svěží a aktivní vzhled a pohodlně unesou vybavení na sport i základní potřeby, když jdete jen tak ven.

U sportovních batohů sledujte, zda jsou nepromokavé a omyvatelné, mají dostatek vnitřního prostoru a jsou lehké. Speciální vychytávky, jako systém na pití, držák na helmu nebo samostatná přihrádka na zpocené oblečení, jsou pak už jen poslední tečkou, která vám zpříjemní každý sportovní zážitek.

Pokud jste po přečtení článku zjistili, že nutně potřebujete nový batoh, jste na správném místě. Gatio má dámské i pánské batohy v mnoha vzorech a variantách od těch nejpřednějších světových značek. Vše můžete pořídit v teple domova, za výhodné ceny a se skvělým servisem, který k těmto kvalitním výrobkům jednoznačně patří. Stačí kliknout a vybírat.