Pánská trika od značek Gant, Versace a Karl Lagerfeld prostě frčí – už je máte doma?

Hledáte značkové tričko a nevíte si rady, podle čeho vybírat? Prohlédněte si tyto tři vybrané světové značky a nahlédněte pod pokličku jejich historie. Dozvíte se o tom, jak se značka vlastně proslavila a nebudou chybět ani ochutnávky pánských triček, které vám výběr usnadní!

Trička jsou bez debat základním kamenem jakéhokoliv šatníku. Není však tričko jako tričko – přesto že je slušivý design důležitý, nesmí se zapomínat ani na dobrou kvalitu. Vybrané vršky by tak rozhodně měly disponovat materiálem, který bude prodyšný, příjemný na dotek, jen tak se nesepere a udrží si barvu i po mnoha nošení. Tyto požadavky nejlépe splňují značkové kolekce pánských triček, jejichž cena plně zrcadlí jejich kvalitu a životnost.

Pojďte se podívat na tři přední značky, které si svými pánskými značkovými tričky získaly přízeň tolika mužů. Řeč bude o celosvětových gigantech včetně módních fenoménů jako je Karl Lagerfeld, Gant a Versace.

Karl Lagerfeld

Bílé vlasy sepnuté na zátylku, černé brýle, elegantní oblek – takto si mnozí z vás pamatují fenomenálního Karla Lagerfelda, německého návrháře, který svou stejnojmennou značkou udělal díru do světa. Tento hamburský rodák nepochybně patřil k nejvíce uznávaným a vlivným návrhářům 20. stoletím, jenž zaujal zejména svým šarmem, osobitým vystupováním a nadšením, jež vkládal do své práce.

Láska k módě a businessu se podepsala na jeho oblečení, jehož cílovou skupinou byla a je především mladá generace. Tento terč se mu daří trefovat více než dobře, proto se jeho značkové kousky těší velké oblíbenosti, a to u pánského i dámského zastoupení. Svůj podíl na tom má kvalitní bavlněný materiál, variabilita a moderní vzhled, který potěší všechny fanoušky ležérní městské módy. Co se týče pánských značkových triček, na první pohled si můžete všimnout, že jejich design je neuvěřitelně jemný, jednoduchý, ale přesto nápaditý.

402693

 

Gant

Značku Gant není nutno dlouho představovat – jedná se o jednu z nejvíce výdělečných módních společností, která dosahuje miliardových obratů ročně. Ani sám zakladatel Bernard Gantmacher v roce 1949 ještě tehdy netušil, jak velké ohlasy jeho oblečení jednou získá. Originální spojení americké ležérnosti s evropskou elegancí udělalo opravdový dojem, což se podepsalo na rozšíření jeho sortimentu a vzniku dalších obchodů nesoucí jeho jméno.

To hlavní, co si zákazníci na Gantovi zamilovali už od úplného začátku, byly jeho hodnoty, které do výroby vkládal. Když se řeklo Gant, lidé si bezprostředně vybavili optimismus, porozumění a preciznost, jež byly patrné nejen na komunikaci s jeho zákazníky, ale také na jeho jedinečných kolekcích – komfortnost, neformálnost a styl zde jednoznačně sklidily zasloužené ovoce.

Tradice v podobě ležérnosti, pohodlí a jemnosti se ani dodnes nezměnila, čehož si můžete všimnout i na aktuálních kolekcích. Na pánských Gant tričkách nenajdete nic víc než lehký dekorativní potisk, který ve spojení s odstínem látky vytvoří pěkný kontrast a slušivou barevnou kombinaci. Ve všech kolekcích pánských značkových triček je kladen důraz na maximální pohodlí, což jde ruku v ruce i s výběrem příjemného i prvotřídního materiálu. 

401823

Versace

Do třetice všeho dobrého tu máme poslední světovou značku v podobě velkolepého Versace. Přestože dnes neexistuje člověk, co by nemiloval tuto značku, málo se ví, že začátky obchodování v roce 1978 byly opravdu bouřlivé. Mladý Ital, Gianni Versace, se totiž už od začátku musel se velkým pozdvižením, které jeho extravagantními kousky přinášely.

Jeho cílem bylo zbortit veškeré módní konvence a nastolit styl, jenž bude vystupovat z řady. Tato tendence byla částečně hnána i touhou po něčem novém, co italská móda nikdy předtím neviděla. Versace se do tohoto plánu pustil s nadšením, což se podepsalo na jeho podmanivých kombinacích – vyžíval se zejména v křiklavých barvách, potiskách, vzorech i stylech, což mu vyneslo zamýšlený „wow“ efekt.

Teď už je vám pravděpodobně jasné, že nudy se u těchto značkových výrobků rozhodně nedočkáte. U kolekce triček Versace budete fascinováni jejími divokými motivy a nápaditostí, které je od ostatních značek spolehlivě odliší. Fantazii se meze nekladou, proto zde budete moci vybírat z opravdových originálů, které vám pomohou ukázat váš osobitý šarm a neotřelost.

248010

Za každou značkou se skrývá příběh, který má vliv na to, jakým způsobem je vyráběno oblečení. Jinak tomu není ani u těchto 3 světových prodejců, kteří si v těžkém konkurenčním boji získali své místo na výsluní. Pokud jste i vy propadli kouzlu těchto pánských značkových triček, podívejte se na náš e-shop Gatio, kde najdete exkluzivní kousky z minulých kolekcí!