Proč se vyplatí nosit značkové oblečení a kde ho pořídit levně

Oblečení je jednou z komodit na trhu, kterou opravdu potřebujeme. Obchody a e-shopy nabízejí záplavy více či méně kvalitních, hezkých a originálních věcí. Proč sahat po dražších značkových kouscích a jak se v nabídce vyznat?

Znáte to rčení, podle kterého nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné zboží? Tak právě v tom tkví vysvětlení, v čem je lepší značkové oblečení.

Kvalita a výdrž od známých značek

Tenké prosvítající látky, vytahané tvary, žmolky a prošoupání, kroutící se švy a neexistující střih...tak tohle se vám s opravdu kvalitními věcmi prostě nestane. Světové módní značky si své renomé získaly právě proto, že jejich zboží je skutečně perfektní. Zůstane barevně, tvarově i co do opotřebení dlouho takové, jak jste je zakoupili. Výrobci dbají i na precizní řemeslné zpracování, takže jsou vždy rovné a začištěné švy, vzory na sebe navazují, vše lícuje. 

Proto toto oblečení také dlouho vydrží. Zatímco levné džíny se brzy prošoupou tak, že musíte koupit nové, značkové vám budou sloužit klidně i roky. Ve výsledku tak koupí dražšího nadčasového kousku dokonce ušetříte.

Samozřejmostí u oblečení známých značek jsou také střihy, které skutečně respektují tvar lidské postavy. Věci vám proto budou mnohem lépe sedět a vy se budete cítit pohodlněji a příjemněji. 

Prohlášení o životním stylu

Módní značky však také často nesou určité poselství. Mají svou filozofii, ať už je to profesionální úroveň sportovního vybavení pro každého volnočasového sportovce, ochrana přírody nebo třeba sociálně zodpovědná výroba. 

Svým designem se také často hlásí k určitému životnímu stylu - extravagantní, konzervativní, sportovní apod.

Oblibou konkrétní značky nebo kombinováním značek tak o sobě světu docela dost napovíte: ukážete, že vám záleží na udržitelnosti produkce, že jste odvážná osobnost, která se nebojí vyniknout, ale klidně i to, že na danou značku prostě máte. 

Ale pozor, nosit značkový oblečení musíte umět! Některé značky se prostě nesnesou - Adidas a Nike raději v jednom outfitu nekombinujte. Stejně tak je dobré vyvážit velikost loga - jedno dominantní třeba na tričku stačí, na zbytku věcí už by měla být jen nenápadná.

Nejoblíbenější značky oblečení

Jednu větev zahrnují ty nejdražší a nejluxusnější značky, kam bez debat patří například Versace, Marc Jacobs, Armani, Dolce & Gabbana, Chanel, Prada, Louis Vuitton, Hermès, Dior, Gucci a další. Potěší, že mnozí z těchto světových módních obrů vytvářejí i cenově přijatelnější linie. 

Mezi dostupnější, ale stále luxusní a vysoko hodnocené high-endové značky patří třeba Guess, Tommy Hilfiger, Diesel, Calvin Klein a mnoho dalších. Nabídka je opravdu široká pro zájemce o jakýkoliv styl - konzervativní, inovátorský, mladistvý, rebelský, slavnostní i sportovní.

A pak jsou tu sportovní giganti, kteří poskytují nejen oblečení, boty a vybavení pro aktivní trávení volného času, ale také ovlivňují životní styl spousty svých fanoušků.

Dobrým zdrojem je pro značkové oblečení levně e shop

Líbí se vám idea nošení kvalitních a prestižních věcí, ale nevíte, kde levné značkové oblečení pořídit? V žádném případě nedoporučujeme tržnice. Tam sice “značky” za skvělé ceny mají, ale s jistotou se jedná o padělky, s nimiž si tak maximálně trhnete ostudu, ale o kvalitu nezavadíte.

Lepší možností je outlet prestižních značek. Dnes ani nemusíte navštěvovat specializované kamenné prodejny, spoustu krásných věci pořídíte online. Značkové oblečení levně nabízí také náš e-shop Gatio.cz. Garantujeme nejen vysokou kvalitu zboží, ale k němu se také pojící prvotřídní servis, například podlouženou lhůtu na vrácení zboží a okamžité vrácení peněz, pokud si koupi rozmyslíte.