Zjistěte, jak kombinovat kabelky od Versace Jeans k jarnímu outfitu

Kabelka je tečkou, která korunuje každý model. Souží jako módní doplněk i zavazadlo k přenášení všech každodenních nezbytností. Výrobou kvalitních a designově nepřehlédnutelných kabelek proslula legendární značka Versace Jeans. Víme, jak je na jaře kombinovat, abyste vypadali vždy skvěle.

Styl Versace je tak typický, že ho poznáte na první pohled. Extravagance, výrazné barvy, vzory a struktury, spousta doplňků, hravost, zlaté prvky a řetízky, to vše charakterizuje produkci této módní legendy, od kabelek, přes Versace trička, šaty, kalhoty či bundy. Typickému barokně opulentnímu designu nemohla ujít ani široká škála Versace doplňků.

Vedle toho nelze popřít, že jsou kabelky Versace vrcholně kvalitním kouskem, který vás nezradí a dlouho bude dělat radost. Trendový design provází výběrové materiály a důraz na přesné, perfektní zpracování. Takže se investice do tohoto kousku jednoznačně vyplatí.

Které Versace kabelky budou top pro váš jarní styling?

Hranatá crossbody. Kabelky nošené křížem přes tělo jsou nyní na výsluní. Skvěle vypadají ke všemu, ale ideální kombinace je mini kabelka k barevným šatům. Když k tomu přidáte módní zdobení řetízky nebo střapci, jaké samozřejmě nabízí také Versace Jeans, budete naprosto v kurzu. 

TIP: Crossbody kabelky ale nejsou vyhrazeny jen pro dámy. Móda je diktuje i mužům, kteří sledují, co se nosí. Sportovní varianty se hodí k džínům a elegantní kožené kusy můžete vzít i na oficiálnější příležitosti. 

Klasika do ruky. Kabelka, kterou vezmete do ruky, je stálou klasikou. Můžete ji mít v celé řadě tvarů a materiálů. Nově se vrací také psaníčko. Pokud jde o materiál, vládne jak kožená klasika, tak ratan, proutí nebo tkaný textil. Kvůli velkým možnostem výběru se těší trvalé oblibě u žen a Versace Jeans kabelky tuto oblibu odrážejí. Výrazně zdobená Versace kabelka do ruky perfektně vynikne k minimalistickému modelu tvořenému džínami a tričkem. 

Maxitaška přes rameno. Nosíte-li hodně věcí, je pro vás jako stvořená maxitaška, kterou pověsíte na rameno. Může to být oblíbený hranatý shopper nebo nově se navracející hobo taška, která je měkká, většinou ve tvaru půlměsíce, přizpůsobivá a velmi pravděpodobně bezedná. Takové výrazné zavazadlo vynikne k úzkým kalhotám.

Městský batůžek. Elegantní, ale praktická zavazadla se vždy těší oblibě. Proto má své stálé místo na výsluní elegantní městský batůžek. Rozměry spíš menší, ale tak, aby unesl vše potřebné, včetně vašeho tabletu. Díky své eleganci se bude batůžek Versace hodit i k saku, když se vypravíte na pracovní schůzku.

Ještě více praktické: Některé batůžky nabízejí možnost přepnutím popruhů je přeměnit na kabelku, čímž se stávají ještě praktičtějšími.

Vak. Ano, měkké pytlovité tašky na rameno jsou stále tady. Jsou stylové a nespoutané, připomenou vám prázdniny a romantické dálky. Romantiku podpoříte, když si vak vezmete ke květovaným maxišatům, které jsou toto jaro hitem číslo jedna.

Ledvinka. Přes snahy módních puristů se ledvinka stále drží na trhu a okouzluje stejnou měrou muže i ženy. Je to už zavazadlo nejen sportovní, ale i elegantní. Super chic bude letos k upnutým minišatům na tělo, které vyvolají vibrace slavných osmdesátek. Díky stylové variabilitě bude ale bude ledvinka i stylovým doplňkem Versace trika a džínů, stejně jako každého sportovního outfitu.

Kabelka Versace z outletu splní vaše přání

Tak už jste se rozhodli, kterou kabelkou si uděláte radost na jaro? Jistě ji najdete v nabídce Gatio.cz. Vzhledem k tomu, že kabelkové trendy se prolínají více sezónami, skvělé kousky pořídíte právě v outletu. Jsou stále v duchu aktuální módy, ale za mnohem nižší cenu, než letošní kolekce. A to rozhodně stojí za úvahu.