Coach

Mladistvost, nespoutanost, přirozenost – to jsou slova charakterizující americkou značku Coach, která se vyznačuje prestižní kvalitou, svěžím designem a kreativním zpracováním. Podívejte se na nabídku Coach oblečení a doplňků a nasajte vůni tohoto legendárního brandu, zejména jeho dámských kabelek. Žena a kabelka, to je neoddělitelná dvojice a právě kabelky, označené typickým písmenem C, jsou pilířem módní značky Coach. 

 

Kabelky Coach vyzařují sebevědomí a pozitivní přístup k životu

Kabelky Coach jsou rozmanité, krásné a stylové. Můžete si vybrat z obrovského množství střihů, velikostí i barevných variant. Své si najde žena, která hledá elegantní zavazadlo do práce, i ta, co potřebuje zábavný kousek na párty. V nabídce je umírněná jednobarevnost i bláznivé vzory.

Coach kabelka se vyznačuje důrazem na řemeslnou kvalitu zpracování a prémiové materiály. Čerpá z dlouholeté tradice, kterou oživuje moderním cítěním. 

 

Podle čeho vybírat kabelku:

Velikost. Podle toho, co plánujete nosit, můžete mít kabelku mini, malou, střední či opravdu velkou.

Příležitost. Kam si budete kabelku brát? Podle toho máme kabelky večerní, do města, na nákupy, pro maminky na dětské potřeby, na sport. Jiné zavazadlo potřebují zralé dámy a jiné dospívající děvčata.

Materiál. Je ovlivněn příležitostí i stylem oblečení. Můžete vzít kabelku z kůže, levnější koženky nebo textilu. Pro sport a do přírody se hodí funkční nepromokavé materiály.

TIP: Do módy se vracejí proutěné taštičky - vtipné i elegantní zároveň.

Střih. Kabelky mohou mít jakýkoliv tvar a délku popruhu nebo být i zcela bez držadla. Křížem přes tělo se nosí crossbody, bez rukojeti je psaníčko, do pasu ledvinka. Nosíte-li hodně věcí, bude se vám hodit obří shopper, univerzální volbou je kabelka střední velikosti přes rameno nebo do ruky. Populární novinkou je kabelka kombinovaná s elegantním městským batůžkem - jak ho budete nosit, je zcela na vás.

 

Doplňky a oblečení Coach

Vedle kabelek vyrábí firma Coach také doplňky, boty a oblečení pro volný čas. To vše ve vysoké kvalitě a perfektním zpracování.

Doplňky: Mezi doplňky se velké oblibě těší pásky, šátky, peněženky či přívěsky na klíče. Vše můžete sladit s kabelkou a vytvořit perfektní harmonii doplňků, která vytáhne váš outfit do hvězdných výšin.

Nelze zapomenout ani na kosmetické taštičky nebo sluneční brýle - zkrátka vše, co každá moderní žena ke své kabelce potřebuje. 

Máte pejska? Pořiďte mu stylové vodítko Coach.

Boty: Coach boty vtipně navazují na kabelkou řadu, když se honosí stejnými potisky, barevnými kombinacemi a ozdobnými a značkotvornými detaily. 

Oblečení: Výrazné barvy, veselé potisky a originální střihy charakterizují trička, svetry, mikiny, šaty či kabáty Coach. Stejně jako kabelky je i Coach oblečení nespoutané, veselé, novátorské a svěží.

Coach pro muže: Zavazadel Coach se nemusí vzdát ani mladistvě uvažující pánové, pro které jsou k dispozici batohy, tašky, peněženky, ledvinky i diplomatky. A v nabídce je i spousta doplňků, tenisek a oblečení.

 

Z malé Newyorské dílničky ke světové popularitě

Značka Coach byla založena v roce 1941 v samém srdci Manhattanu. Šest šiček začínalo ruční výrobou peněženek, které posléze doplnily kabelky a sortiment se začal rozrůstat. Z malého rodinného podniku se nakonec vyklubala obrovská fashion ikona, k níž se hlásí hvězdy pop music i filmového plátna, stejně jako nejedna celebrita a módní blogerka. 

Snad je to tím, že i po tolika letech filozofie Coach stále spoléhá na stabilní základ: kvalitní řemeslo, svobodného ducha a hledání všeho, co je moderní, autentické, uvolněné a luxusní.

Lákají-li vás Coach kabelky, nahlédněte do naší nabídky kabelek a dalších doplňků za výhodné ceny.