Fila dámské tenisky

Boty Fila bezpečně poznáte na první pohled. A to nejen díky proslulému červenomodrému logu, ale také masivnímu tvaru a silné, nepřehlédnutelné platformě, která je často podtržena výraznou barevnou linií. Jedinečný design doplňuje ergonomicky upravená stélka a pohodlný tvar boty, díky nimž se Fila tenisky báječně hodí na každodenní nošení. Podívejte se i vy na tyto luxusní modely, které dnes vévodí městské a streetové módě.

Fily jsou legendou a módním prohlášením. V nich vás nikdo nepřehlédne. Mají specifickou estetiku ošklivosti, kterou jedni milují a druzí na ni koukají s pozvednutým obočím. Jedno je ale jisté - pro milovníky této značky neexistují pohodlnější boty.

 

Víte, že? Fila svými modely oživila trend 90. let, kdy záměrně ošklivé boty mají zvýraznit jinou část oděvu a celkový styl. Nazývají se chunky tenisky nebo Dad Shoes a těší se právě mimořádné popularitě.

 

Obří boty pro milovníky pohodlí a stability

Fila boty jsou velké. Zejména populární model Fila Disruptor 2, který je oživením původního modelu z 90. let. 

 

Výhody masivních bot Fila:

- jsou stabilní

- jsou pohodlné

- podporují klenbu

- jsou vhodné pro širokou nohu

- jsou pohodlné a snižují únavu nohou

- jsou výrazné

 

Tip pro nákup: Navzdory velkému tvaru jsou tenisky Fila Disruptor menší, než je běžné číslování. Při nákupu online si proto buď pečlivě změřte nohu, nebo zvolte o půl čísla až o celé číslo větší botu, než obvykle nosíte. 

 

Nevýhoda masivních bot:

- jsou těžší

- jsou výrazné - musíte umět je kombinovat

- nemusí se líbit každému

 

Jak nosit Fila Disruptor

Pokud si rádi vybíráte z mnoha vzorů, Fila boty vám tuto různorodost nabízejí. Základním modelem jsou bílé tenisky, jejichž neposkvrněnost narušuje pouze logo, případně detaily v červené a modré.

 

Víte, že? Klasickou barevnou kombinací Fila je červená a modrá, která zdobí nejen logo, ale také mnoho modelů Fila tenisek.

 

Nechcete bílou? Nevadí. Fila dámské boty jsou hravé, a tak v nabídce najdete také výrazné barevné kombinace, od pastelových po syté výrazné odstíny, které ještě podtrhnou tyto ikonické tenisky.

 

Tipy na styling:

K džínám. Masivní boty budou vypadat skvěle k úzkým džínám a tričku. 

K legínám. Kontrastně budou působit také černé legíny, k nim se hodí např. delší tepláková tunika. V tomto outfitu budete vypadat mladistvě a sportovně.

K šatům a sukni. Dlouhá rozevlátá maxisukně nebo šaty budou vypadat neuvěřitelně šik s těmito obřími teniskami.

K šortkám. Kratičké šortky  nejen, že odhalí vaše nožky, ale navíc k masivním botám vytvoří kouzelnou protiváhu.

 

Pozor: Při vytváření modelů berte v úvahu, že vás tyto boty díky vysoké platformě zvýší až o 6 cm.

 

Trochu jiná Fila 

Pokud máte pocit, že vše se točí jen kolem masivních chunky tenisek, vyvedeme vás z omylu. Fila boty dámské přinášejí také další, neméně populární střihy.

 

- Subtilnější aerodynamická silueta a jemný textilní materiál s funkčními vlastnostmi zdobí nejen boty na běhání či tenis, ale i na volný čas.

- Čistý a jednoduchý design mají vždy oblíbené plátěné kecky.

- V nabídce Fila vás překvapí také tenisky typu barefoot s ultratenkou a ohebnou podrážkou a špičkou rozdělenou na jednotlivé prsty. Skvěle se hodí se na běh v měkkém lesním terénu.

- Specializované sportovní boty založené na výzkumu a technologii zajistí pohodlí a výkon při sportu.

 

Všechny modely tenisek Fila pro ženy mají jedno společné: pohodlí při chůzi a důraz na zdravá chodidla. Stélka podporující klenbu odlehčí vašim nohám, takže vás jen tak nezačnou bolet ani při delší chůzi. Barefoot modely zase zajistí plnou pohyblivost chodidel.

Prohlédněte si naši nabídku Fila dámské obuvi a nechte se unést jejich svérázným stylem.