G-star

Přímo k jádru věci, kterým je dobře se obléknout, jde nizozemská značka džínové módy G-Star. Od lokálních začátků na samém sklonku 80. let se dostala na výsluní celosvětové pozornosti se svou základní, tzv. raw džínovinou, tedy džínovinou bez jakékoliv úpravy, bělení či oprání. Dnes má v nabídce mnohem širší spektrum denimových úprav. Do této látky se u G-Star můžete zahalit skutečně od hlavy k patě. Seznamte se s filozofií a nabídkou G-Star Raw pro muže i ženy.

Džíny jsou esenciálním kouskem současného městského šatníku. Kvalitní kus v nadčasovém provedení vydrží nekonečně dlouho. Není tedy divu, že značka, nabízející tuto kvalitu, se těší popularitě. 

 

Oblečení G-Star Raw je ideální do města

Městská volnočasová a ležérně elegantní móda, to je to pravé pole pro značku G-Star. Oblečení je střiženo tak, aby bylo pohodlné a neomezovalo v pohybu, ale přitom vždy jemně kopírovalo tvar postavy. Je proto mimořádně padnoucí.

Pro odlišné postavy je v nabídce velké množství střihových řešení, což oceníte zejména při kupování džínů.

Oblečení G Star se vám bude líbit, pokud máte rádi základní barvy, často monochromatické řešení nebo jen jednoduché barevné kombinace a vzory. Potěší nabídka basic triček, tedy jednobarevných kusů v černé a bílé, které jsou ideální pro další kombinování. Značku ocení také lidé, kteří si zakládají na kvalitě nošených věcí.

 

Styling: Rifle, mikiny nebo trika G-Star oceníte na volný čas, ale elegantní košile, chinos nebo designové šaty můžete s klidem obléknout do kanceláře nebo na pracovní schůzku. 

 

Vyznejte se v cedulkách na džínách G-Star

Klíčové místo zaujímají v nabídce značkové rifle. Můžete si vybrat z mnoha střihových i designových variant, abyste byli 100% spokojeni.

 

Vybíráme džíny G-Star Raw podle střihu:

Aby vám džíny padly, zvolte ten pravý střih.

- super skinny - těsně obepínající tělo

- slim fit - sledují postavu, ale nejsou tak upnuté

- regular - rovný střih s přiměřeně prostorným střihem

 

Vybíráme džíny G-Star podle typu:

Typů existuje velké množství a hodí se pro různé příležitosti.

- straight - klasické džíny s rovnými nohavicemi pro všechny příležitosti

- boyfriend - vypadají jako pro něj, ale jsou určené pro ni, mají volnější střih, snížený rozkrok a volnější nohavice, které se mohou nosit ohrnuté

- 3301 - model G-Star džínů modelující postavu promyšleným umístěním švů i kapes

- 3D arc - model, který se inspiroval světem architektury, když důmyslným všíváním panelů a vedením švů vytváří plastický a moderní dojem

 

Vybíráme džíny G-Star Raw podle designu látky:

Současný styl žádá oprané džíny, které tímto procesem získají moderní look, ale také měkkost a poddajnost.

- raw - typické pro G-Star, je jen na vás, do jaké podoby si je obnosíte

- dark aged - lehký obnošený dojem

- medium aged - středně obnošené, celkově již světlejší - vybledlejší

- light aged - výrazně obnošený a vybledlý efekt

- restored - rifle mají vedle oprání i další známky nošení, jako jsou díry a záplaty

 

Kromě kalhot koupíte pod značkou G Star Raw i další denimové oblečení - košile, bundy, sukně, šaty či overaly.

 

Důraz na kvalitu a jedinečnost se vyplatil

Značku G-Star založil v roce 1989 v Amsterdamu Jos van Tilburg. Od počátku mu šlo o kvalitní džínovou módu na vysoké úrovni. První inspirací byly historické uniformy, což se dodnes odráží v designové čistotě a důmyslném řešení detailů.

Trable se jménem: Původní název značky zněl Gap Star, v okamžiku proniknutí na zahraniční trh se ale musela přejmenovat, aby se nepletla s tehdy již etablovanou značkou Gap. 

Obchody G-Star jsou proslulé svým perfektním zákaznickým servisem. Ten můžete zažít i při koupi v online outletu Gatio, když si vyberete některý kousek z G-Star nabídky.