Versace Jeans pánská trička

Pánská trička značky Versace Jeans potěší všechny znalce módy, kteří rádi přitahují pozornost a zároveň od oblečení požadují skutečný luxus a vysokou úroveň. Nápadné barvy a divoké kombinace vzorů a motivů podává italský gigant s takovou grácií, že okouzlí každého. Na vrchol módního žebříčku ale značka vystoupala také díky nekompromisní kvalitě materiálů a krejčovského řemesla. Kombinace ležérnosti, nápaditého designu a jednoznačného komfortu zaručí, že své Versace tričko budete milovat.

Na Gatio.cz najdete průřez perfektními modely pánských triček této značky, tak se sami podívejte a vyberte si pro sebe nějaký exkluzivní kus.

 

Luxusní módní delikatesy 

Versace je symbolem okázalého luxusu a trička nemohou být výjimkou. Vedle nápadného vzhledu stojí tyto módní bonbónky také na prvotřídní kvalitě.

Značku založili originální sourozenci Gianni, Donatella a Santo Versace a toto spojení vyjadřuje vše, čím Versace je - pevné rodinné kořeny jim daly prostor pro podnikatelský rozlet. A stejná je i jejich móda: trička Versace stojí na solidních základech klasických střihů a řemeslné pečlivosti, jež jsou oporou pro módní objevy za hranicemi konvenční představivosti. 

 

Jak poznáte trička od Versaceho

Z bohaté nabídky triček světových značek vynikají ta s visačkou Versace svým nepřehlédnutelným vzhledem. Některé rysy se opakují ve všech kolekcích. Stálým inspiračním zdrojem je baroko.

 

Baroko: Výtvarný sloh 17. a 18. století. Je pro ně typická dynamika linií, bohatství ozdobných prvků, velkolepost, okázalost. 

 

Čím je známé tričko Versace:

- spojení neutrálních tónů bílé a černé s výraznými barvami

- odvážné grafické vzory, mixy, kombinace

- oblíbeným motivem je hlava Medúzy

- častý je barokní proplétaný květinový motiv

- najdeme i řetízky, květiny a zvířata

- na mnoha modelech se skví zlatá barva 

 

Módní experimenty: Že se nesnesou zvířecí a rostlinné potisky? Nemají se kombinovat obrázky, barevné bloky, nápisy a vzorky, figurální a abstraktní motivy? Versace oblečení vás vyvede z omylu. 

 

Versace a řeč barev

Móda Versace je hravá, nápaditá a barevná. Extravagantní dekor tu a tam rozčeří basic modely v bílé či černé barvě s prostým nápisem Versace Jeans či minimalistická geometrie, důraz je však na vzorech a barvách. Jemné pastelové odstíny se potkávají se sytými, bohatými tóny. Víte, co říkají nejčastěji používané barvy?

 

Vyberte si Versace triko podle barvy:

Zlatá: Barva slunce, vznešenosti, bohatství a luxusu, Ale také všeobjímající lásky, štěstí a šlechetnosti. Není divu, že trička Versace Jeans jsou jí plná, je to výsostná barva této značky.

Černá: Značí originalitu, protest, překračování hranic, je ale také skvělým pozadím pro ostatní barevné tóny. Proto má v módě výsadní postavení a u Versaceho triček tvoří velmi často základ pro barevné zdobení, zejména u triček nápadně poukazujících na dekadentní luxus.

Rudá: Energická, živá barva znamená lásku, vášeň, žhavost, ale také vznešenost, sebevědomí a hrdost. Proto zde nesmí chybět.

Zelená: Znamená klid a relaxaci. Světlé odstíny evokují růst, jsou výborné v létě, protože opticky chladí. Smaragdová či temná lesní zeleň je oproti tomu vznešená a honosná, ale také přátelská, přináší naději.

Modrá: Je vážná a klidná. Tmavá znamená melancholii, blankytná naopak touhu a snění.

Oranžová: Optimistická, radostná barva se pojí s motivem zlata a nadšeného očekávání budoucnosti.

Žlutá: Je veselá, přináší osvobození a uvolnění z pout konvencí.

Bílá: Čistota, svoboda, začátek. Také skvělé pozadí pro zdobení, oproti černým tričkům působí lehčeji a jemněji. U Versaceho se objevuje na ležérních tričkách v doprovodu květinových či zvířecích vzorů a potisků, které mají letní, prázdninové či cestovatelské vibrace.